Kód: 162 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek BERAN

350 Kč
Skladem

Minerální náramek BERAN s ametystem, hematitem a akvamarínem.

Kategorie: Dle znamení
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek BERAN

je vyroben z 8mm korálků ametystu, hematitu a akvamarínu, doplněn o znak znamení z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Ametyst

Kámen s obrovskou ochrannou silou. Je zejména kamenem klidu. Zahání stres a všechny negativní emoce - vztek, zášť, strach, zlobu. A naopak posiluje všechny pozitivní energie. Ochrání Vás před psychickými útoky.

 

Hematit

Silně uzemňující kámen. Rychle přinese klid a mír, odstraňuje z mysli negativní myšlenky, jeho zklidňující vibrace pomohou zaměřit roztroušenou energii správným směrem a poskytnou to správné soustředění.

 

Akvamarín

Kámen dávných mořských bohyní. Přináší klid, radost a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, uklidňuje mysl, zbavuje strach a potlačuje stres. Zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření.
Jedná se o skvělý kámem pro meditaci.

 

Beran

je prvním znamením zvěrokruhu a představuje tak jakéhosi „novorozence.“ Proto jsou lidé narození v tomto znamení i v dospělosti obklopeni určitou aurou nevinnosti a bezelstnosti, která mírní jejich sobectví. Stejně jako děti jsou Berani spontánní a bezstarostní. Zítřek je pro ně daleko, včerejšek už zase pryč, takže jediná pořádná chvíle pro život je právě teď. Beran doslova žije pro dnešek, je průbojný a ambiciózní. Snadno se pro něco nadchne. Typický Beran je průkopník, který motivuje ostatní svým příkladným nadšením. Jsou to často idealisté, kteří své myšlenky hlasitě hájí.

Jejich povaha je přímočará. V zápalu boje často Beran hodí opatrnost za hlavu. Jde rovnou k věci bez jakékoli nerozhodnosti, čehož může samozřejmě později litovat.

Beranům schází určitá jemnost, pokora a smysl pro společenský takt. Navíc jsou často netrpěliví, což je pak ta nejhorší kombinace pro jejich diplomatické schopnosti. Málokdy proto najdete Berana na nějakém diplomatickém místě, které by od něj vyžadovalo umět se přetvařovat, vyčkávat a důmyslně kličkovat.

Živlem Beranů je oheň. Překypují proto životní energií. Jsou iniciativní, odvážní a podnikaví. Díky své upřímnosti a prostořekosti někdy mohou ostatním způsobit vrásky na čele.

Dokud se trochu neotrká, může působit doslova ztřeštěným dojmem. Z lenosti jej však budete jen těžko obviňovat. Berani jsou prchliví, takže Vám bez zaváhání něco vyčtou a obratem na to klidně zapomenou.

Berani nejsou právě spořiví. To, co jim přináší radost, nejsou peníze uložené v bance, ale peníze proměněné v zážitky a úsměvy všech lidí okolo.

Typický Beran je člověk bez předsudků. Nedělá rozdíly mezi bohatými a chudými. Není prohnaný, lstivý ani rafinovaný a bude Vám věřit celým svým srdcem. Je rovněž přizpůsobivý, takže mu nedělá takové potíže změnit prostředí nebo vlastní názor. Svojí otevřeností může ostatní motivovat a inspirovat.

 

Minerály vhodné pro toto znamení:

Achát, akvamarín, ametyst, avanturín, citrín, diamant, fluorit, granát, heliotrop, hematit, chalcedon, jadeit, jaspis, karneol, kunzit, magnetit, rodochrozit, rodonit, rubín, safír, topaz.

 

!!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: