Kód: 557 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek BLÍŽENCI

350 Kč
Skladem

Minerální náramek BLÍŽENCI s apatitem, obsidiánem a praskaným křišťálem.

Kategorie: Dle znamení
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek BLÍŽENCI

je vyroben z 8mm korálků apatitu, obsidiánu a praskaného křišťálu, doplněn o znak znamení z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Apatit

zvyšuje motivaci a vytváří rezervy energie. Pomáhá překonat pocity odcizení, přináší sebevědomí a podporuje otevřenost a sociální pohodu. Je přínosným kamenem pro zmírnění zármutku a hněvu a pro snížení podrážděnosti a emočního vyčerpání. Projasňuje ducha a otevírá naši mysl novým myšlenkám. Doplňuje energii.

 

Obsidián

nás údajně podle lidových tradic zavádí do nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a vše nevyřešené a odsunuté do podvědomí. Obsidián je tradičně považován za velmi silný ochranný kámen, nosil se jako talisman před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Použit se záměrem talismanu prý ochraňuje nositele před špatnými vlivy, dodává víru ve vlastní síly a schopnosti, prolomuje blokády, ale udává se, že může mít i opačný účinek, proto je prý vhodné používat ho vždy s regulujícím křišťálem.

 

Křišťál

jedná se o univerzální léčivý kámen, zesiluje účinky všech ostatních kamenů. Projasňuje naši mysl a povzbuzuje psychiku, odstraňuje vše negativní, všechny bloky a duševní disharmonie. Při meditaci pomáhá odstraňovat rušivé vlivy.

 

 

Blíženci

Mají smysl pro humor a diplomacii. Jsou pohotoví a vnímaví. Živel lidí narozených ve znamení Blíženců je vzduch a jejich planetou Merkur. Vzduch naznačuje, že nebudou stát právě nohama na zemi a pokud si představíte boha Merkura s jeho okřídlenými botami, bude Vám jasné, že nestálost a proměnlivost je skutečně základní vlastností Blíženců.

Dokonce v těch nejtypičtějších případech můžete vnímat určitou nervózní energii, která tyto lidi obklopuje.

Dvojčata, která ve znaku Blíženců symbolizují toto znamení, připomínají jistou dvojakost, která může vyvolávat až pocity schizofrenie. Proměnlivá osobnost Blíženců může skutečně mísit realitu a sny, skutečnost a iluze – tedy vše, co považují tito lidé za skutečné s tím, o čem jen sní a co si přejí. Dychtivě Vám mohou povídat o určité myšlence nebo plánu a druhý den se tvářit, jako by nic takového nevypustili z úst. Blíženci dokáží bez problémů měnit vše od účesu, šatů a názorů až po zaměstnání nebo partnera. Zvyknout si na nějakou výraznou životní změnu je pro ně proto lehčí než pro ostatní znamení.

Blíženci hovoří rychle a hbitě a dokáží se ze všeho vymluvit. Mají často problém připoutat se k jednomu místu nebo k jedné životní filosofii. Naložit jim na bedra rutinní práci v nich lehce vyvolá pocit ptáčka, kterému přistřihli křídla. Čím hůře však snáší stereotyp, o to více dokáží být přátelští, zábavní a dychtiví po novinkách.

Typický Blíženec je opozdilec, protože ho vždy na cestě něco zaujme a odláká jeho pozornost. Ví, že je nespolehlivý, takže si nechává raději otevřená zadní vrátka. Je humorný kamarád, který nebude mít problém dělat přinejmenším dvě věci najednou. Určitě zvládne současně telefonovat, vařit oběd a ještě kontrolovat čísla na tiketu sportky s výsledky aktuálního tahu. Ovšem chtějte od takového akčního člověka, aby měl trpělivost s konzervativními lidmi. Asi nepochodíte. Přinejmenším ne do té doby, než sám zestárne a zjistí, že život se bez určitých pevných základů neobejde.

Blíženci neshromažďují majetek. Svazoval by jim nohy, které chtějí mít volné. Peníze, sláva, láska, moc – nic jim nestačí. Tráva je pro ně vždy zelenější na druhé straně cesty. Rádi vymění staré věci za nové a nevyzkoušené, i když takových experimentů mohou později litovat.

 

Minerály vhodné pro toto znamení:

Achát, akvamarín, ametyst, avanturín, apofylit, citrín, chalcedon, chryzoberyl, chryzokol, chryzopras, jantar, kalcit, karneol, křišťál s turmalínem, obsidián, růženín, safír, sardonyx, serpentin, sagenit, topaz, turmalín (zelený), tygří oko, tyrkys, vltavín (moldavit).

 

!!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: