Kód: 556 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek BÝK

350 Kč
Skladem

Minerální náramek BÝK s tygřím okem, jahodovým křemenem a křišťálem.

Kategorie: Dle znamení
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek BÝK

je vyroben z 8mm korálků jahodového křemene, zelého tygřího oka a praskaného křišťálu, doplněn o znak znamení z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Jahodový křemen

Vyloženě ženským kamenem. Funguje jako silný zesilovač energií, zároveň odblokuje všechny negativní energie. Je považován za kámen lásky, štěstí, bohatství a zdraví. Pomáhá se zbavovat melancholických stavů a zvyšuje sebevědomí.

 

Tygří oko

Minerál, který uzemňuje a zklidňuje zmatek v hlavě, projasní Vaši mysl a přinese tak i emoční rovnováhu. Je to ochranný kámen, který se nosí i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Stimuluje první tři čakry a pomáhá tak k lepšímu uzemnění.  Pomáhá nahlížet na Váš život a vyřešit tak lépe veškeré starosti.

 

Křišťál

jedná se o univerzální léčivý kámen, zesiluje účinky všech ostatních kamenů. Projasňuje naši mysl a povzbuzuje psychiku, odstraňuje vše negativní, všechny bloky a duševní disharmonie. Při meditaci pomáhá odstraňovat rušivé vlivy.

 

 

Býk má několik nejtypičtějších osobnostních rysů, podle kterých ho nemůžete přehlédnout. Horoskop jej předurčuje být dříčem se srdcem na pravém místě, ale také váhajícím a umanutým zatvrzelcem. Má velký smysl pro pragmatičnost, uvažuje reálně a zajímá se o budoucnost a rád plánuje.

Jejich charakter je čestný, opředený laskavostí i smyslem pro humor. Býci se můžou pyšnit velmi dobrým sebeovládáním, které je nutí si každý krok předem dobře promyslet a až poté konat. Mají paměť jako slon, což je pro ně velmi užitečné. Díky praktičnosti, reálnému pohledu na život a nepřehnané sebedůvěře dokáží umně plánovat budoucnost, dobře hospodaří s financemi a dokážou se sami vlastními silami a bez cizí pomoci vypracovat velmi vysoko ve společenských třídách.

Býci mají velmi dobrý vkus, estetické cítění a rádi se obklopují věcmi, které považují za výjimečné.

Pokud s Býkem spolupracujete, jistě už víte, že s ním není úplně snadné vyjít, anebo aspoň vypozorovat, co si myslí. Býk na své práci dře jako kůň, má optimistický a přitom reálný postoj, který ocení každý pracovní kolektiv. Vlastní horoskop Býkovi říká, že pokud je za svou práci dobře odměněn, má do ní vložit veškerou energii.

Tím, že Býk obvykle působí dojmem klidného člověka, je o to děsivější, pokud se rozzlobí. Jakmile je ale mrzutý, vyplatí se hodit zpátečku a chodit okolo něj po špičkách, Býk totiž nepatří mezi nejlepší vyjednavače, pokud nemá dobrou náladu. Stejně tak nemoudré je skákat Býkovi do řeči či měnit téma hovoru, pokud se vám chce s něčím svěřit. Býk je citlivý na neúctu k jeho projevu.

Býci nepatří mezi družná znamení. Ne, že by snad neměli přátele, naopak. Jen jich není většinou mnoho. Proč? Protože skuteční přátelé musejí být spolehliví a slušní lidé, kteří ctí dobré mravy. A takové spočítáte obvykle na prstech jedné ruky. Zkuste mu párkrát neodpovědět na e-mail nebo opakovaně na poslední chvíli zrušit schůzku a budete okamžitě suspendováni z kategorie přátel mezi obyčejné známé.

Jakmile se pro něco rozhodne, těžko s ním pohnete. Chce, aby ho ostatní především nechali na pokoji. Navíc je poměrně nedůvěřivý k čemukoli novému.

Mají smysl pro praktické a materiální záležitosti a k životu se staví velmi zodpovědně.

 

Minerály vhodné pro toto znamení:

Achát, akvamarín, avanturín, azurit, beryl, citrín, epidot, chalcedon, chiastolit, chryzokol, korál, kunzit, malachit, růženín, safír, sardonyx, smaragd, topaz, turmalín, tygří oko.

 

 

!!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: