Kód: 564 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek KOZOROH

350 Kč
Skladem

Minerální náramek KOZOROH s achátem, onyxem a praskaným křišťálem.

Kategorie: Dle znamení
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek KOZOROH

je vyroben z 8mm korálků tmavě červeného achátu, onyxu a praskaného křišťálu, doplněn o znak znamení z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Tmavě červený achát

Červený achát má projektivní energii a náleží elementu ohně. Podporuje klid a vyrovnanost, uzemňuje, přináší pocit bezpečí a jistoty. Má značné ochranné účinky, vytváří ochranný štít kolem těla, odráží negativní síly zpět k původci. Pomáhá při léčbě závislostí, napomáhá sexuální aktivitě, léčí nervy, žaludek, poruchy oběhového systému, pročisťuje zrak.

  

Onyx

Jedná se o velmi ochranný kámen, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti Vám a to v konfliktech všeho druhu. Onyx chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Tento minerál přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru, léčí stará traumata, snižuje strach a obavy.

 

 

 Křišťál

jedná se o univerzální léčivý kámen, zesiluje účinky všech ostatních kamenů. Projasňuje naši mysl a povzbuzuje psychiku, odstraňuje vše negativní, všechny bloky a duševní disharmonie. Při meditaci pomáhá odstraňovat rušivé vlivy.

 

Kozoroh

 

Co je Kozoroh vlastně zač a jak si ho nejlépe představit? Ideální podoba je pravděpodobně horský kamzík! Správný Kozoroh totiž umí lézt po společenském žebříčku stejně obratně jako jeho čtyřnohý vzor po horách. Bude dávat velký pozor, kam šlápne, protože každý chybný krok může skončit velmi bolestivým pádem. 

Pokud se bavíme o dospělém Kozorohovi, nebude to žádné skotačivé kůzle. Ví, že základem úspěchu je sebekázeň. Respektuje autority a ctí tradice. Jedině tak může v náročných podmínkách přežít a vyšplhat se až na vrchol.

Planetou tohoto znamení je Saturn, který se svým prstencem sdílí nevídanou podobnost s Kozorohem. I on je věčně obalený štítem, zátarasem proti nepřátelům (leckdy i přátelům), kteří by toužili proniknout do jeho komfortní zóny, kde Kozoroh zásadně přebývá sám.

Kozoroh je zemské znamení. Nedívá se proto zasněně do nebe, ale před sebe, aby nezakopl. Tito lidé dokáží obvykle dobře rozlišovat, co jim pomáhá v dosahování vytyčených cílů. Žárlivost, hněv, pomstychtivost, rozhazovačnost nebo pýcha jsou překážky, které je lepší překonat, protože nepomáhají záměrům Kozoroha. Nekontrolované vášně v nich mohou vzbuzovat pouze rozpaky.

Ví, že příležitost nemusí na jeho dveře klepat dvakrát. Vypadá proto jako vypočítavý, ale on sám si připadá prostě jen rozumný. Pokud nedokážete následovat správné příklady a naslouchat dobrým radám, nebudou s Vámi ztrácet čas. Kozorohové jsou nezávislí a umí si poradit i v náročných podmínkách.

Jedním z nejzásadnějších rysů osobnosti Kozoroha je smysl pro zodpovědnost, na kterou se váže spolehlivost, že Vás nikdy nenechají ve štychu. Horoskop Kozorohy nutí plánovat v obrovském časovém horizontu. Mají přehled o tom, co budou dělat v harmonogramu pár let dopředu a nemají rádi odbočky od svého plánu. Na tradicích a řádu velmi lpí, pravidla jsou pro ně důležitá a neměnná.

 

 

Minerály vhodné pro toto znamení:

Achát, ametyst, aragonit, azurit, fluorit, gagát, granát, hematit, chalcedon, chryzopras, jantar, jaspis, karneol, křišťál, labradorit, lapis lazuli, malachit, měsíční kámen, obsidián, olivín, onyx, rubín, ryolit, safír, turmalín (černý), tyrkys, záhněda.

 

!!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: