Kód: 569 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek KRÁLÍČEK

350 Kč
Skladem

Minerální náramek KRÁLÍČEK s růženínem, opálem a howlitem.

Kategorie: Dle symbolu
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek KRÁLÍČEK

 

je vyroben z 8mm korálků růženínu, opálu a howlitu, doplněn o symbol králíčka z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Růženín

Kámen lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpoštět.

 

Opál

Kámen podporující klidnou mysl a soustředění pro meditace, uvolňuje stres a přináší klid a harmonii. Vhodný pro podporu tvůrčí energie a vyjádření citů prostřednictvím umění. Je určen především těm, kteří mají rádi nezávislost a chtějí žít život podle vlastních představ a pravidel. Opál je symbolem něhy, čistoty, důvěry a věrnosti.

  

Howlit

Kámen, který nám do života přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii a emoční vyrovnanost. Pomáhá přijímat ostatní takové jací skutečně jsou bez potřeby měnit je. Umožňuje nám nenechat se zasáhnout problémy jiných. Díky Howlitu rozpoznáme podvědomé pocity a myšlenky, uklidňuje city, činní nás odolnější vůči stresu, překonává nervozitu a podrážděnost. Působí proti nespavosti (je dobré dát si jej na noc pod polštář), potlačuje vztek a sobeckost.

 

Symbol králíčka

V lidovém podání byl odnepaměti zaměňován s divokým králíkem nebo zajícem. Je pokládán za symbolické měsíční zvíře, poněvadž ve dne spí a v noci bdí. V pohádkách a pověstech mnoha národů jsou králík a měsíc ztotožňováni. Vzhledem k četnému potomstvu je pokládán za symbol plodnosti, symbol stále se obnovujícího života. Pro svou domnělou bázlivost platí občas za symbol strachu a zbabělosti, pro svou rychlost je v zajíci viděn obraz rychle ubíhajícího života. Vzhledem k jeho údajné schopnosti spát s otevřenýma očima, je pokládán za symbol bdělosti.

 

 

 !!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: