Kód: 568 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek LÁSKA

350 Kč
Skladem

Minerální náramek LÁSKA s růženínem, akvamarínem a měsíčním kamenem.

Kategorie: Dle symbolu
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek LÁSKA

 

je vyroben z 8mm korálků růženínu, akvamarínu a měsíčního kamenu, doplněn o symbol srdce z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Růženín

Kámen lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpoštět.

 

Akvamarín

Kámen dávných mořských bohyní. Přináší klid, radost a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, uklidňuje mysl, zbavuje strach a potlačuje stres. Zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření.
Jedná se o skvělý kámem pro meditaci.

  

Měsíční kámen

Kámen, který je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěsně řeší problémy mezi milenci. Zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, uchovává mladiství vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii.

 

Srdce

Srdce je v mnohých kulturách rozšířený symbol, který může označovat lásku, odvahu, statečnost, bojovnost a sebeobětování. Symbol srdce přináší šťastný, zamilovaný život a nikdy nekončící lásku.

 

 

 !!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: