Kód: 559 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek LEV

350 Kč
Skladem

Minerální náramek LEV s bílým achátem, tygřím okem, granátem a praskaným křišťálem.

Kategorie: Dle znamení
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek LEV

je vyroben z 8mm korálků bílého achátu, tygřího oka, granátu a praskaného křišťálu, doplněn o znak znamení z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Bílý achát

Achát je velice stálý kámen, který nám dává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity a vnitřní zlobu. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Jedná se o výborný ochranný kámen pro děti. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku, dodává odvahu k hledání lásky  nové a pomáhá překonat citová zklamání.

  

Tygří oko

Minerál, který uzemňuje a zklidňuje zmatek v hlavě, projasní Vaši mysl a přinese tak i emoční rovnováhu. Je to ochranný kámen, který se nosí i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Stimuluje první tři čakry a pomáhá tak k lepšímu uzemnění.  Pomáhá nahlížet na Váš život a vyřešit tak lépe veškeré starosti.

 

Granát

Silný ochranný kámen, který s sebou nese množství energie, odvahy a sebevědomí, ale také klidu. Je kamenem lásky a povzbuzuje sexualitu. Pomůže Vám nabrat nové síly a také usnadní řešení krizových situací, zmírňuje deprese.

 

Křišťál

jedná se o univerzální léčivý kámen, zesiluje účinky všech ostatních kamenů. Projasňuje naši mysl a povzbuzuje psychiku, odstraňuje vše negativní, všechny bloky a duševní disharmonie. Při meditaci pomáhá odstraňovat rušivé vlivy.

 

 

Lev

Bystrý a hrdý vládce. Najdete ho, jak se vyhřívá na slunci, anebo jak běží za svým cílem. Tím je většinou jeho práce. Lev je dost chytrý na to, aby neplýtval energií a zbytečnou snahou. 

Bývají to vynikající organizátoři, kteří chápou priority a umí rozdělit práci. Když už se do něčeho pustí, musí to stát za to. Těžko byste hledali Lva, který místo práce skládá obrovské puzzle. Bude buď raději odpočívat, nebo se vydá mezi lidi. Tam zapůsobí přímočaře a sebejistě. Lev, který by se ve společnosti vyjadřoval neobratně, křečovitě a trapně, bude nejspíš naprostou výjimkou. Jeho pohyby i styl promluvy jsou totiž rozvážné. A pokud mu chcete udělat radost nebo si ho naklonit, zalichoťte mu! Každý správný Lev rád slyší, jak je dobrý.

Lev potřebuje k životu lásku. Je hrdý a za jeho hrdostí se skrývá kromě velké dávky sebejistoty právě i láska. Musí milovat někoho nebo něco, aby jeho život nebyl jen vyprahlou pouští. Vášně mu dodávají energii a motivaci. Život bez lásky by pro něj byl jako den bez slunce.

Lvi mají rádi kvalitní věci a nejen to, jsou ochotni utrácet za skutečný luxus. Uznejte sami, že představa Lva, který jede ve starém trabantu, je prostě legrační. Přepychová limuzína mu sluší více. Ať už je mladý nebo starý, určitě má svoji hlavu a nebude lehké ho přimět k nějaké změně. Lvi prostě nejsou příliš tvární. Brání jim v tom jejich hrdost. Pokud už se musí z nějakého důvodu smířit s chybou a veřejně ji přiznat, určitě mu při tom nenaskáčou krůpěje potu na čele a nebude  prchat se staženým ocasem. Spíše jen rozmrzele mávne tlapou a zamumlá něco o tom, že „chybovat je přece lidské“ nebo „kdo nic nedělá, nic nepokazí“ a rozvážně odkráčí.

Obvykle mají v oblibě sporty, protože jsou přirozeně soutěživí a rádi se Vám pochlubí svými úspěchy. Lev ve skupině buď vyniká v jejím středu, nebo se bude držet důstojně stranou. Ale to jen v případě, když tuší, že by si mohl zbytečně pokazit pověst. Znáte přísloví: „Není důležité, co děláš, ale jak při tom vypadáš.“. Ne, že by byl typický Lev náfuka, kterému záleží pouze na dojmu, ale je prostě rád, když má vše určitý styl a úroveň.

Lev jako příživník? To je něco neslýchaného. Lvi v sobě mají přirozenou autoritu a mnohdy ani nezakrývají svůj vlastní pocit nadřazenosti. Málokdy najdete Lva, který by spoléhal na ostatní a měl na tom dokonce postavenu svoji existenci. On je naopak tím, na kterého spoléhají ostatní. Zkuste mu nabídnout pomoc, určitě ji odmítne.

Obvykle nejedná impulzivně, ale samozřejmě se dokáže rozzuřit, obzvlášť pokud ho ostatní neposlouchají a je to třeba i znát na výsledcích. To je pak lepší ztratit se z jeho dosahu. Na druhou stranu Lvi nejsou zatrpklí. Naopak, jsou velkorysí a umějí odpouštět. Pokud jste mu způsobili nějakou újmu a čestně se omluvíte, je téměř jisté, že ji Lev přijme a na nešťastnou věc zapomene.

 

 

Minerály vhodné pro toto znamení:

Achát, beryl zlatý, Boji a Moqui kameny, citrín, fluorit, granát, chryzokol, jantar, karneol, křišťál, kunzit, larimar, obsidián (červený), olivín, onyx, rodochrozit, rubín, rutil, sluneční kámen, smaragd, topaz (zejména zlatý), turmalín (růžový a zelený), tygří oko, tyrkys.

 

!!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: