Kód: 560 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek PANNA

350 Kč
Skladem

Minerální náramek PANNA s achátem, karneolem a měsíčním kamenem.

Kategorie: Dle znamení
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek PANNA

je vyroben z 8mm korálků  achátu, karneolu a měsíčního kamene, doplněn o znak znamení z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Achát mechový

Kámen přitahující štěstí, finance, prosperitu a nové přátelé. Díky tomu je dobré ho mít u sebe vždy, když jdete na důležitou schůzku. Zemitá barva mechového achátu pomáhá znovu nabýt harmonii s přírodou. Tento minerál dodává vnitřní sílu, kterou lze předávat dál ve formě lásky a loajality. Inspiruje k léčbě těla, mysli i ducha pomocí aromaterapie a bylin.

 

Měsíční kámen

Kámen, který je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěsně řeší problémy mezi milenci. Zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, uchovává mladiství vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii.

 

 Karneol

Jedná se o stabilizující kámen s vysokou energií, dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život, motivuje k úspěchum, tiší vztek, žárlivost, závist a zášť. Karneol rozptyluje deprese a negativní myšlenky, dodává výřečnost a potlačuje strach mluvit na veřejnosti, posiluje sebedůvěru, ochraňuje před útoky, navozuje klidný spánek a zahání noční můry. Povrzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislost všeho druhu.

 

Panna

 

Panny jsou spolehlivé a přesné. Na první pohled to jsou puntičkářky s klidným a vyrovnaným pohledem na svět. Často však v jejich nitru hlodají obavy, které jim narušují zažívání a citovou rovnováhu.

Panny na veřejnosti nedělají hluk, při větším shromáždění lidí se necítí dobře. Spíše než v davu na náměstí je najdete v práci, kde tráví přesčas, nebo v knihovně, kde budou studovat základy zdravé výživy nebo rady, jak lépe nakládat s volným časem. Ne že by se Panna neuměla výjimečně odvázat, ale na večírku ji najdete spíše v ústraní, pohrouženou do pozorování druhých. Nepotřebuje dávat okatě najevo vlastní přednosti. Panny je obvykle dobře znají stejně jako svoji hodnotu na trhu práce.

Lidé narození ve znamení Panny jsou pracovití a pozorní. Mají analytické schopnosti a málo co jim unikne, i když to často diplomaticky nedávají ostatním najevo. Typická Panna je velmi dobře organizovaná, což může způsobovat problémy v práci, pokud má spolupracovat s někým, kdo nesplňuje její nároky, jak si efektivně uspořádat úkoly. Obvykle se bude snažit takovému člověku pomoci, aby pochopil, že dělat věci lépe a efektivně nakonec přinese prospěch všem. Běda však, když Panna zjistí, že kolega je notorický lenoch.

Pokud máte hodně povinností nebo jste v nesnázích, Panna si vyhrne rukávy a ochotně Vám pomůže. Má ráda harmonii a ocení každou příležitost, kdy je možné do chaosu vnést řád. Nedělá to z ješitnosti nebo proto, aby jí ostatní lichotili, ale z principu a vnitřního přesvědčení, že svět bude lepším místem k životu, když budou i ostatní žít spořádaně a ohleduplně.

Lidé narození ve znamení Panny nakládají uváženě s penězi i s náklonností k lidem. Jsou v obojím prozíraví. Jejich hospodárnost však může v očích ostatních někdy vypadat jako lakota. Panny dokážu být extrémně štědré k těm, kteří si to zaslouží (to ovšem neplatí pro bezdomovce, ze kterých páchne alkohol) nebo patří mezi blízké přátele. Nikdy ovšem zbytečně neplýtvá a peníze nevyhazuje. Co si Panna koupí, musí kvalitou odpovídat i ceně.

Panny nemají rády lenochy, opozdilce a lidi, kteří rozhazují peníze za zbytečný luxus. Zpoždění je jistý druh plýtvání, přesněji řečeno ztráty času. Když jdete na schůzku s Pannou, buďte proto rozhodně dochvilní. 
Panna je typ hosta, který Vám po večeři pomůže uklidit nádobí, aniž byste ji o to museli žádat. Ráda pomáhá, ale umí také říci „ne“. Neříká to často, ale pokud se už k něčemu záporně vyjádří, bude to jistě po delší úvaze a jen těžko ji přesvědčíte o opaku. Než něco řekne, obvykle to dobře promyslí.

Panny se nechtějí cítit zavázány a ani být na nikom závislé. Jsou velmi samostatné a mnoho z nich zůstává i delší dobu v životě bez partnerství, protože mají pocit, že se o sebe umí jak se patří postarat.

 

Minerály vhodné pro toto znamení:

Achát (zejména mechový), ametyst, avanturín, amazonit, beryl, citrín, čaroit, dioptas, granát, heliotrop, chryzokol, jantar, jaspis, karneol, lapis lazuli, měsíční kámen, olivín, opál, rubín, safír (modrý), sardonyx, sodalit, sugilit, tygří oko.

 

!!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: