Kód: 566 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek RYBY

350 Kč
Skladem

Minerální náramek RYBY s jadeitem a slunečním kamenem.

Kategorie: Dle znamení
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek RYBY

je vyroben z 8mm korálků jadeitu a slunečního kamene, doplněn o znak znamení z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Jadeit

Starodávný, posvátný kámen, který přináší svému nositeli lásku, štěstí, přátelství, zdraví a harmonii, podporuje pozitivní myšlení. Zároveň nám pomůže odhalit své pravé já, někdy tak na povrch vypluje potlačovaný vztek a upřímnost. Má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstím a nehodami. Pomáhá předcházet nemocem a zdravotním potížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti.

  

Sluneční kámen

Jedná se o kámen, který je spojen s energií Slunce a se světlem. V jeho přítomnosti se vše rozzáří, kámen šíří pozitivní vibrace kolem sebe. Díky jeho vlivu a jeho žáru mizí strach, deprese a negativní myšlenky. Přináší nám do života naději a vitalitu. Dodává nám optimismus a pomáhá nám najít správný směr. Učí nás jak milovat sami sebe a smůj život. Pokud máte potíže s asertivitou, často se obětujete pro druhé, tak Vám tento kámen přinese nezávislost, rozhodnost a schopnost řídit vlastní osud. Sluneční kámen nám pomáhá brát život takový jaký je, vidět krásu a pozitivitu i v běžných věcech.

 

 

Ryby

 

Milé a vstřícné. Komunikace s Rybami, které jsou vynikajícími společníky, přináší všem ostatním radost. Ale pouze v tom případě, že Ryby samy chtějí. Podlehnou-li své melancholické vlně a depresi, nebývá s nimi rozumná řeč. Bývají ovlivnitelní, nestálí, uzavření, ale vždy trpěliví a chápaví. K jejich negativním vlastnostem patří výrazné sklony k pohodlnosti, až lenosti, což je zajímavé v souvislosti s tím, že často zastávají vedoucí postavení. Nic ve zlém, ředitelská křesla jim patří, především díky výrazným tvůrčím schopnostem. Jejich fantazie, citlivost, kreativita a intuice jsou nepřekonatelné.

Venuše, planeta lásky, je v Rybách povýšená, to znamená, že kvality lásky se v tomto znamení mohou demonstrovat v té nejkrásnější podobě. Láska Ryb je obětavá, ohleduplná, vesmírně nekonečná, smyslně vzrušivá, ale také idealistická a naivní. Pokud Rybu zklame její princ na bílém koni či jeho malá mořská víla, stáhne se do role oběti a zahraje si roli parádního mučedníka. Pozor na zklamané Ryby, dokážou být i pěkně tvrdé.

Málokterá Ryba má dnes možnost žít v klidných vodách. Stačí se jen rozhlédnout kolem sebe. Současný uspěchaný svět představuje spíše divokou řeku nebo rozbouřené moře. Každá správná Ryba má proto možnost nechat se pohodlně unášet proudem, ovšem za cenu, že možná promarní život. Druhá volba je vzepřít se a plout proti proudu. To je velká výzva, do které se ovšem pustí jen málokterá. Ryby přirozeně volí spíše cestu nejmenšího odporu.

Jak víte, ryby jsou kluzké a pokud narazí na problémy, snaží se jim přirozeně spíše vyhnout než zpříma čelit. Jsou to snílci, takže jim často stačí nasadit si růžové brýle a hned vidí svět v lepším světle. Bohužel v takových představách někdy setrvají příliš dlouho a zatím jim skutečný svět zmizí zcela z dohledu. Ostatně, skutečná ryba může žít jen pod vodou a náš svět vůbec nezná, což je i ta správná metafora, jak vidět onu zasněnou Rybu, která žije jen ve světě vlastní fantazie.

Na rozdíl od ostatních znamení nejsou Ryby příliš upřímné. Asi si říkají „Proč čeřit vodu. Už tak dnes máme perný den“? Pokud budou mít pocit, že jste se špatně oblékli, neřeknou Vám: „Co to máš dnes hrozného na sobě?“, ale spíše „Nechceš vyzkoušet tu pěknou košili, co jsi dostal letos k Vánocům?“ Intuitivně totiž ví, že málokdo chce slyšet skutečně pravdu a navíc svět okořeněný trochou fantazie je mnohem hezčím místem k životu.

 

 

Minerály vhodné pro toto znamení:

Achát krajkový, akvamarín, ametyst, beryl, fluorit, heliotrop, chryzopras, jadeit, jaspis, kalcit, kunzit, labradorit, lapis lazuli, měsíční kámen, nefrit, opál, olivín, rubín, safír, sluneční kámen, smithsonit, sugilit, turmalín, tyrkys.

 

!!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: