Kód: 567 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek ŠTĚSTÍ

350 Kč
Skladem

Minerální náramek ŠTĚSTÍ s jadeitem, mechovým achátem a akvamarínem.

Kategorie: Dle symbolu
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek ŠTĚSTÍ

 

je vyroben z 8mm korálků jadeitu, mechového achátu a akvamarínu, doplněn o symbol čtyřlístku z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Jadeit

Starodávný, posvátný kámen, který přináší svému nositeli lásku, štěstí, přátelství, zdraví a harmonii, podporuje pozitivní myšlení. Zároveň nám pomůže odhalit své pravé já, někdy tak na povrch vypluje potlačovaný vztek a upřímnost. Má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstím a nehodami. Pomáhá předcházet nemocem a zdravotním potížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti.

 

Achát mechový

Kámen přitahující štěstí, finance, prosperitu a nové přátelé. Díky tomu je dobré ho mít u sebe vždy, když jdete na důležitou schůzku. Zemitá barva mechového achátu pomáhá znovu nabýt harmonii s přírodou. Tento minerál dodává vnitřní sílu, kterou lze předávat dál ve formě lásky a loajality. Inspiruje k léčbě těla, mysli i ducha pomocí aromaterapie a bylin.

 

Akvamarín

Kámen dávných mořských bohyní. Přináší klid, radost a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, uklidňuje mysl, zbavuje strach a potlačuje stres. Zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření.
Jedná se o skvělý kámem pro meditaci.

 

 

Čtyřlístek

Čtveřice lístků symbolizuje čtyři živly – vodu, oheň, zemi a vzduch, roční období, ale také víru, naději, lásku a samozřejmě štěstí. Kromě dodavatele štěstí funguje také jako ochránce před zlem, nenávistí a únavou.

 

 

 

 !!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: