Kód: 562 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek ŠTÍR

350 Kč
Skladem

Minerální náramek ŠTÍR s granátem, hematitem a praskaným křišťálem.

Kategorie: Dle znamení
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek ŠTÍR

je vyroben z 8mm korálků granátu, hematitu a praskaného křišťálu, doplněn o znak znamení z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Granát

Silný ochranný kámen, který s sebou nese množství energie, odvahy a sebevědomí, ale také klidu. Je kamenem lásky a povzbuzuje sexualitu. Pomůže Vám nabrat nové síly a také usnadní řešení krizových situací, zmírňuje deprese.

  

Hematit

Silně uzemňující kámen. Rychle přinese klid a mír, odstraňuje z mysli negativní myšlenky, jeho zklidňující vibrace pomohou zaměřit roztroušenou energii správným směrem a poskytnou to správné soustředění.

 

 Praskaný křišťál

Univerzální léčivý kámen, který zesiluje účinky všech ostatních kamenů. Projasňuje naši mysl a povzbuzuje psychiku, odstraňuje vše negativní, všechny bloky a duševní disharmonie. Při meditaci pomáhá odstraňovat rušivé vlivy.

 

 

Štír je aktivní energický člověk, který si potrpí na emoce, přestože je před světem skrývá, a všechno v životě neuvěřitelně řeší. Jeho vnímání je hodně zesílené jeho smyslem pro řád a čest. Má široké spektrum zájmů, umí věci řešit teď a tady, postavit se problému i vytrvat ve snaze, která se nemusí hned od začátku zdát jako smyslná. Horoskop Štíra učinil ptákem Fénixem – umí vstát ze svého popela, pokud selže, z chyb se poučit a jít dál.

Vytrvalost, vůle a víra v sebe sama ho v životě činí velmi úspěšným. Lidé ve znamení Štíra jsou dříči, kteří jsou na sebe občas až příliš přísní. Štír toho chce totiž hodně dokázat. Obvykle těm druhým, ale i sám sobě. Měřítko má rozdílné na sebe, své blízké a anonymní okolí.

Povaha Štíra stojí na praktických základech, protože Štír umí v životě využít znalosti a dovednosti, které se ostatním zdají bezcenné, případně jsou jim zcela ukryté. V běžném životě se to projevuje snadnou orientací ve světě – Štír přesně ví, komu zavolat, aby se dozvěděl, co potřebuje, jaký navštívit úřad, obchod, koho požádat o pomoc a na koho se obrátit. Rady tohoto typu jsou pro Štíra k nezaplacení a dobře si nabyté informace zapamatovává, aby je jednoho dne smysluplně využil.

Ač se to na první pohled nezdá, Štíři jsou velmi emocionální lidé a berou vše neuvěřitelně vážně. Vnější vyrovnaností maskují vulkán, který je schován v jejich nitru. Většinou mají dobré sebeovládání, ale vyvést Štíra z míry je samozřejmě možné. Pokud se tak stane, bude se ohánět jedovatým ocasem a je dobré se mu klidit z cesty.

Štíři se často zajímají o tajemství. To může mít různé podoby: od dobré detektivky přes složité logické a matematické hádanky až po otázky náboženství a magie. Mají touhu objevovat. Štíři jdou neradi s proudem a jsou spíše samotáři. Ne že by snad nechodili do společnosti, ale se svoji osobností a zkušenostmi si obvykle vystačí. Příliš je nezajímá, co si o nich myslí ostatní. Nenechají si zkazit den takovou malicherností, jakou je názor souseda, přátel a někdy i rodiny. Duše Štíra bývá proto svobodná a otevřená.

Nesžírá ho závist k bohatství ostatních a netrpí sebelítostí. Nevěří falešným hodnotám a jako rodič nebude dětem stavět vzdušné zámky. Bude se je snažit (přiměřeně věku) připravovat na život takový, jaký skutečně je. Půjčí-li si od něj děti peníze, dost možná od nich bude chtít i úroky. Děti se s ním brzy naučí, že jsou určité hranice, které není možné překročit.

 

Minerály vhodné pro toto znamení:

Achát, akvamarín, ametyst, býčí oko, beryl, Boji a Moqui kameny, čaroit, dioptas, chryzopras, jaspis, granát, hematit, křišťál s turmalínem, kunzit (růžový i zelený), magnetit, malachit, měsíční kámen, obsidián, obsidián apačské slzy, onyx, rodochrozit, rubín, spinel, topaz, turmalín červený a černý.

 

!!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: