Kód: 563 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek STŘELEC

350 Kč
Skladem

Minerální náramek STŘELEC se sodalitem, opálem a růžovým avanturínem.

Kategorie: Dle znamení
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek STŘELEC

je vyroben z 8mm korálků sodalitu, růžového avanturínu a opálu, doplněn o znak znamení z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Sodalit

Kámen, který propojuje logiku a intuici, podporuje racionální myšlení a cestu za pravdou. Vnáší klid do naší mysli, brání návalům paniky a umožňuje hlubokou meditaci. Zvyšuje sebevědomí a důvěru ve vlastní schopnosti. Prohlubuje meditaci a porozumnění aktuálním stavům Vašeho života, rozvíjí a zklidňuje smysl, potlačuje duševní zmatek, umožňuje přijímat nové informace, dodává odvahu, prohlubuje koncentraci a představivost, chrání před konflikty. Při týmové práci přináší harmonii, solidaritu a vědomí společného cíle.

  

Avanturín

Jedná se o kámen štěstí, přináší též prosperitu a majetek. Podporuje schopnosti řídit ostatní a správně se rozhodovat. Jeho pozitivní vibrace rozpouští negativní energii. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Dokáže vést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy součastnosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií.

 

Opál

Kámen podporující klidnou mysl a soustředění pro meditace, uvolňuje stres a přináší klid a harmonii. Vhodný pro podporu tvůrčí energie a vyjádření citů prostřednictvím umění. Je určen především těm, kteří mají rádi nezávislost a chtějí žít život podle vlastních představ a pravidel. Opál je symbolem něhy, čistoty, důvěry a věrnosti.

 

 

Střelec

Je to bodrý člověk, který ve společnosti budí respekt i rozpaky současně. Není vůbec zlomyslný, ale jeho prostořekost a upřímnost už dokázala odzbrojit mnoho jeho přátel. Když bude kolem sebe střílet šípy, bude se přitom usmívat, zatímco Vás smích brzy přejde.

Slovní invektivy jsou u Střelců na denním pořádku. Často na Vás vychrlí šokující soudy a budou se u toho tvářit naprosto nevinně. Je to mnohdy skutečně zvláštní, jak tak chytrý člověk dokáže být zároveň slepý k vlastním výrokům. A přitom jsou Střelci velmi často sami přesvědčeni, že jsou největší diplomaté pod sluncem.

Jsou to většinou sebejistí lidé, kteří opovrhují konvencemi. Odmítají se smířit s vážností života. Jsou smělí a vyhledávají dobrodružství nebo dokonce přímo nebezpečí, protože jejich živlem je oheň, proto jsou Střelci většinou extrovertní. Takové, kteří se drží v ústraní, najdete jen ojediněle, ale ti pro změnu spřádají fantastické sny a míří svým šípem vysoko. Nejsou to beznadějní snílkové. Své plány přednesou ostatním až ve chvíli, kdy si budou jisti úspěchem. Pokud se z nějakého Střelce stane na čas poustevník, je to pro něj obvykle jen dobrá příležitost, jak vybrousit svůj ostrovtip do naprosté geniality.

Lidé narození ve znamení Střelce jsou vizionáři, kteří často svými myšlenkami předběhnou dobu. Samotný geniální nápad je však pouze polovinou úspěchu. Pokud Střelec nemá ve svém horoskopu neobvykle příznivou konstelaci planet, mohou mít tito lidé problémy dotáhnout své nápady do konce. Vytrvalost totiž není úplně v souladu s jejich svobodomyslností. Jsou ochotni spíše riskovat než vyčkávat a budovat dílo krůček po krůčku. Do milostných románků se vrhají rovněž bez rozmyšlení. Budiž jim však ke cti, že jsou štědří ke všem, kterých si váží nebo je mají rádi, a u stolu najdou vždy jedno místo navíc.

 

 

Minerály vhodné pro toto znamení:

Achát modrý, ametyst, avanturín, azurit, čaroit, dioptas, dumortierit, granát, chalcedon, chryzokol, chryzopras, iolit, labradorit, lapis lazuli, malachit, obsidián, opál, rubín, safír, sodalit, sugilit, tanzanit, topaz, turmalín, tyrkys, záhněda, zoisit.

 

!!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře!  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: