Kód: 571 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek STROM ŽIVOTA

350 Kč
Skladem

Minerální náramek STROM ŽIVOTA s opálem, rodonitem a lapis lazuli.

Kategorie: Dle symbolu
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek STROM ŽIVOTA

 

 

je vyroben z 8mm korálků opálu, rodonitu a lapis lazuli, doplněn o symbol stromu života z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

 

Opál

Kámen podporující klidnou mysl a soustředění pro meditace, uvolňuje stres a přináší klid a harmonii. Vhodný pro podporu tvůrčí energie a vyjádření citů prostřednictvím umění. Je určen především těm, kteří mají rádi nezávislost a chtějí žít život podle vlastních představ a pravidel. Opál je symbolem něhy, čistoty, důvěry a věrnosti.

 

Rodonit

přináší citovou rovnováhu, navozuje pocit lásky, hojí citová zranění z minulosti a napomáhá odpuštění, odstraňuje následky šoku a paniky. Vyživuje sebelásku, vnitřní dítě v každém z nás. Vytváří vědomí nezištné lásky sami k sobě, pomáhá budovat důvěry, zůstat v klidu ve stresových situacích, vyvarovat se pochyb, přehmatů a zmatků. Vyvažuje tělesnou a duševní energii, svému majiteli pomáhá dosáhnout nejvyššího možného potenciálu. Vyrovnává též prvky jin a jang a je kamenem, který je také vhodný pro meditace.

 

Lapis lazuli

Duchovní kámen známý též jako Lazurit je výborný pro meditace. Přináší hluboký klid a mír, rychle odstraňuje stres a deprese. Ochranný kámen jenž dodává odvahu a zvyšuje uvědomění. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Jedná se o kámen lásky, moudrosti a přátelství, který dodává pocit bezpečí a jistoty a harmonizuje lidské vztahy.

  

Strom života

Strom života symbolizuje centrum energie, propojení země s nebem, stabilitu, moudrost, element země, ohně, vody, vzduchu a také propojení všeho. Symbolizuje koloběh života, rodinu a provázanost. Strom je pevně spojen se zemí a díky tomu nám dává pocit bezpečí, vyrovnanosti a klidu.

 !!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: