Novinka
Kód: 575 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek VALENTÝN

350 Kč
Skladem

Minerální náramek VALENTÝM s růženínem a šedivým praskaným křišťálem.

Kategorie: Dle symbolu
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek VALENTÝN

 

je vyroben z 8mm korálků růženínu a šedivého praskaného křišťálu doplněn o symbol srdce z chirurgické oceli označení P791. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Růženín

Kámen lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpoštět.

 

Křišťál

jedná se o univerzální léčivý kámen, zesiluje účinky všech ostatních kamenů. Projasňuje naši mysl a povzbuzuje psychiku, odstraňuje vše negativní, všechny bloky a duševní disharmonie. Při meditaci pomáhá odstraňovat rušivé vlivy. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost.


 

Srdce

Srdce je v mnohých kulturách rozšířený symbol, který může označovat lásku, odvahu, statečnost, bojovnost a sebeobětování. Symbol srdce přináší šťastný, zamilovaný život a nikdy nekončící lásku.

 

 

 !!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: