Kód: 576 | Značka: Remyho dílnička

Párový minerální náramek ACHÁT

550 Kč
Skladem

Párové minerální náramek s achátem a černou lávou.

Kategorie: Dle symbolu
Velikost: 16 - 20cm

Párové minerální náramek ACHÁT

 

jsou vyrobeny z 8mm korálků achátu a černé lávy doplněn o mosazné rondelky. Sada obsahuje 1x dámský a 1x pánský náramek.

 

Červený achát

Achát nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku, napomáhá sexuální aktivitě
a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních.

 

 

Černá láva

Lávové kameny pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty, dodávají pozitivní energii, optimismus a životní rovnováhu. Prohlubuje spojení s přírodou. Je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytčených cílů. Je výborným pomocníkem pro uklidnění emocí. Láva je považována za kámen znovuzrození.

Ve Feng Shui láva představuje energii ohně, vřelosti a vášně. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost.

 

 

 

 !!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: