Kód: 577 | Značka: Remyho dílnička

Párový minerální náramek GRANÁT

550 Kč
Skladem

Párové minerální náramky s granátem, měsíčním kamenem a praskaným křišťálem.

Kategorie: Dle symbolu
Velikost: 16 - 20cm

Párové minerální náramky GRANÁT

 

jsou vyrobeny z 8mm korálků granátu, měsíčního kamene a praskeného křišťálu. Sada obsahuje 1x dámský náramek a 1x pánský náramek.

 

Granát

Silný ochranný kámen, který s sebou nese množství energie, odvahy a sebevědomí, ale také klidu. Je kamenem lásky a povzbuzuje sexualitu. Pomůže Vám nabrat nové síly a také usnadní řešení krizových situací, zmírňuje deprese.

 

Křišťál

jedná se o univerzální léčivý kámen, zesiluje účinky všech ostatních kamenů. Projasňuje naši mysl a povzbuzuje psychiku, odstraňuje vše negativní, všechny bloky a duševní disharmonie. Při meditaci pomáhá odstraňovat rušivé vlivy. Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost.

  

Měsíční kámen

Kámen, který je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěsně řeší problémy mezi milenci. Zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, uchovává mladiství vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. 

 

 

 !!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: