Kód: 570 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek TLAPKA

350 Kč
Skladem

Minerální náramek TLAPKA s růženínem, růžovým tygřím okem, amazonitem a praskaným křišťálem.

Kategorie: Dle symbolu
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek TLAPKA

 

je vyroben z 8mm korálků růženínu, růžového tygřího oka, amazonitu a praskaného křišťálu, doplněn o symbol psí tlapky z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Růženín

Kámen lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpoštět.

 

Tygří oko

Minerál, který uzemňuje a zklidňuje zmatek v hlavě, projasní Vaši mysl a přinese tak i emoční rovnováhu. Je to ochranný kámen, který se nosí i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Stimuluje první tři čakry a pomáhá tak k lepšímu uzemnění.  Pomáhá nahlížet na Váš život a vyřešit tak lépe veškeré starosti.

 

Amazonit

Je nazývám kamenem odvahy a pravdy. Používá se k nalezení sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu. Navozuje klid duše, pocit bezpečí, rovnováhu a harmonii. Skvěle odstraňuje negativní energii. Jedná se o mimořádně uklidňující kámen, který redukuje obavy a strach. Je považván za velmi silným talisman prosperity.

  

Křišťál

jedná se o univerzální léčivý kámen, zesiluje účinky všech ostatních kamenů. Projasňuje naši mysl a povzbuzuje psychiku, odstraňuje vše negativní, všechny bloky a duševní disharmonie. Při meditaci pomáhá odstraňovat rušivé vlivy.


Psí tlapka

Pes, nejlepší přítel člověka patří bezpochyby k nejoblíbenějším zástupcům zvířecí říše. Kromě bezmezné oddanosti a věrnosti symbolizuje pes také ochotu bojovat proti nespravedlnosti. Stojíte-li si za svým, ať se děje cokoliv, je to právě pes, kdo se k vám hodí nejlépe. Přívěškem ve tvaru psa či psí tlapky se vyjádříte jako ušlechtilý a loajální přítel.


 

!!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: