O nás

Náš příběh začíná jednoho zářijového pátku 2020, kdy jsem přivezla domů překvapení – malé černé klubíčko. Našeho prvního králíčka Remyho.

Malý uličník si nás velmi rychle získal a my jsme si ho nadevše zamilovali.

I přes to, že mnoho informací, jako je velikost klece, výběr krmiva a informace o základní péči, jsem si načetla předem, tak spoustu věcí jsme se učili za pochodu.

Do dnes mě nepřestane udivovat, jak jsou králíčci společenští, zvědavý, mlsní a do jisté míry i nebojácní. Remy je zaručeně přesvědčen, že je Alfou naší smíšené smečky, my jsme jeho otroci a psí kamarád borderka Gee je divný tvor, kterého rád provokuje a honí po bytě (obzvláště v noci) :D

Postupem času jsme začali zjišťovat, že běžně dostupné produkty pro králíčky jsou plné nevhodných složek a rozhodně nechceme takové věci našemu veličenstvu dávat. Protože se práce jen tak nezalekneme, tak první prototypy dobrot a posléze i domečků na sebe nenechaly dlouho čekat.

Chvíli trvalo, než jsme vychytali všechny mouchy, jelikož kvalita je pro nás základ našich výrobků. Vše vyrábíme z těch nejkvalitnějších surovin, které ručně a s láskou zpracováváme. Přišlo nám líto soukromničit a neposkytnout tyto výrobky dalším ušákům a jejich majitelům.

 

A tak vznikla Remyho dílnička :)

 

Děkujeme Vám všem, že nás podporujete. Velmi si toho vážíme.

 

Radek, Markéta a Remy

IMG_20210301_204817 Markéta a gee (2) IMG_20210305_222534