O nás

Náš příběh začíná jednoho zářijového pátku 2020, kdy jsem přivezla domů překvapení – malé černé klubíčko. Našeho prvního králíčka Remyho.

Malý uličník si nás velmi rychle získal a my jsme si ho nadevše zamilovali.

I přes to, že mnoho informací, jako je velikost klece, výběr krmiva a informace o základní péči, jsem si načetla předem, tak spoustu věcí jsme se učili za pochodu.

Do dnes mě nepřestane udivovat, jak jsou králíčci společenští, zvědavý, mlsní a do jisté míry i nebojácní. Remy je zaručeně přesvědčen, že je Alfou naší smíšené smečky, my jsme jeho otroci a psí kamarád borderka Gee je divný tvor, kterého rád provokuje a honí po bytě (obzvláště v noci) :D

Postupem času jsme začali zjišťovat, že běžně dostupné produkty pro králíčky jsou plné nevhodných složek a rozhodně nechceme takové věci našemu veličenstvu dávat. Protože se práce jen tak nezalekneme, tak první prototypy dobrot a posléze i domečků na sebe nenechaly dlouho čekat.

Chvíli trvalo, než jsme vychytali všechny mouchy, jelikož kvalita je pro nás základ našich výrobků. Vše vyrábíme z těch nejkvalitnějších surovin, které ručně a s láskou zpracováváme. Přišlo nám líto soukromničit a neposkytnout tyto výrobky dalším ušákům a jejich majitelům.

 

A tak vznikla Remyho dílnička :)

 

Děkujeme Vám všem, že nás podporujete. Velmi si toho vážíme.

 

Radek, Markéta a Remy

IMG_20210301_204817 Markéta a gee (2) IMG_20210305_222534

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení