Kód: 561 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek VÁHY

350 Kč
Skladem

Minerální náramek VÁHY s nefritem, slunečním kamenem a jaspisem.

Kategorie: Dle znamení
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek VÁHY

je vyroben z 8mm korálků světle zeleného nefritu, slunečního kamene a jaspisu, doplněn o znak znamení z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Nefrit

Kámen, který tlumí vypjaté emoce, zklidňuje agresivitu, duševní napětí, žal a rozčílení. Podporuje duševní harmonii, vyrovnanost a vnitřní mír. V práci nám pomáhá v rychlém rozhodování a odvaze jednat za všech okolností podle čistého svědomí. Pomáhá nevzdávat se i ve zdánlivě beznadějných situacích. Učí nás toleranci a pochopení.

  

Sluneční kámen

Jedná se o kámen, který je spojen s energií Slunce a se světlem. V jeho přítomnosti se vše rozzáří, kámen šíří pozitivní vibrace kolem sebe. Díky jeho vlivu a jeho žáru mizí strach, deprese a negativní myšlenky. Přináší nám do života naději a vitalitu. Dodává nám optimismus a pomáhá nám najít správný směr. Učí nás jak milovat sami sebe a smůj život. Pokud máte potíže s asertivitou, často se obětujete pro druhé, tak Vám tento kámen přinese nezávislost, rozhodnost a schopnost řídit vlastní osud. Sluneční kámen nám pomáhá brát život takový jaký je, vidět krásu a pozitivitu i v běžných věcech.

 

Jaspis

Jedná se o kámen, který přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Jedná se o ochranný kámen před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energii, dodává odvahu, pomáhá při řešení konfliktů. Jaspis zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, přivolává štěstí. Červený jaspis uklidňuje rozbouřené city, uzemňuje energii, napravuje nepříznivé situace, pozvedává krásu a půvab, přináší zdraví a sílu.

 

 

 

Váhy

Ideálem lidí narozených ve znamení Vah je harmonie. Jsou to v jádru mírumilovní andělé, kteří by nejraději urovnali všechny spory v okolí. Ale současný svět je bohužel poměrně neklidné a proměnlivé místo, takže tito lidé stráví většinu času spíše vyvažováním misek vah, než samotným setrváním v harmonickém rozpoložení. 

Nelze jim proto závidět, že by snad jejich život byl jednou nekonečnou nirvánou. Právě naopak, budou často nespokojeni z důvodu vlastní nejistoty a nerozhodnosti. Ta může zajít tak daleko, že budou ráno váhat, jakou nohou vstát z postele. Trochu žertuji, ale opravdu – když uvidíte v restauraci, jak se někdo dlouho rozmýšlí, kam se posadit u stolu (o nekonečném studování jídelního lístku ani nemluvě), máte před sebou dozajista typického člověka zrozeného ve znamení Vah. Bude neuvěřitelně dlouho přemýšlet, jestli si dát k jídlu bílé víno, na které má větší chuť a které má v tomto kraji lepší pověst, nebo víno červené, které se k danému pokrmu zase více hodí a je snad i zdravější. Inu, téměř neřešitelná otázka. Tedy pro Vás určitě ne, ale pro Váhu ano.

Když přijde následně na diskusi, budete překvapeni, jak chytrý a opatrný je tento člověk. I kdyby neměl nadprůměrné IQ, už jen samotný fakt, že neustále rozebírá všechna pro a proti, vytříbí jeho uvažování a rozhled. S radostí se zhostí role ďáblova advokáta a bude s Vámi už jen z principu rozebírat všechny stránky jakéhokoli problému.

Člověk narozený ve znamení Vah se snaží uvažovat několik tahů dopředu. Jsou to dobří právníci a analytici, kteří potřebují dostatečný čas pro strategická rozhodnutí. Jakmile na ně někdo začne tlačit, aby se svým rozhodováním spěchali, znervózní. Váhy chtějí být uvážlivé (věří, že se to vždy vyplatí) a zbrklost nebo impulzivnost kolegů nebo ještě hůře nadřízených je dohání přímo k šílenství.

Zvláštní je, že Váhy mají proměnlivé životní tempo. Stejně jako kmitají misky skutečných vah, než dojdou rovnováhy, může být poznamenán život těchto lidí zcela protikladnými obdobími. Například mnoho měsíců či dokonce let budou lenivě polehávat u televize a když konečně dostanou ten správný nápad, zavětří příležitost nebo jen prostě pochopí, že jejich netečnost a odevzdanost neprospívá tělu ani duši, jsou schopni přepnout své nastavení do zcela opačného pólu a stanou se z nich rázem aktivní workoholici. To však potrvá samozřejmě jen do dalšího výkyvu, ve kterém se budou snažit vyrovnat tuto náhlou změnu. Zatouží zase po odpočinku a klidu, aby mohli pečlivě třídit myšlenky. Hledání rovnováhy je pro ně výzvou na celý život.

Protože Váhy milují harmonii, jen zřídka uniknou vlivu umění. Od hudební kompozice, přes barevnou skladbu obrazů, až po architektonické řešení domu – to vše je přirozeně zajímá, aby se mohly cítit příjemně a šťastně. I když Váha nebude třeba studovat umění a nemusí proto vědět, že zlatý řez je poměr stran 1 : 1,6, když ale uvidí obraz namalovaný v těchto proporcích, hned pozná, že je nějaký lepší. Zima je pro ně příliš studená a léto příliš horké. Hledají vždy ideální a vyváženou kombinaci. 

 

Minerály vhodné pro toto znamení:

Achát, akvamarín, ametrín, ametyst, apofylit, avanturín, heliotrop, chiastolit, chryzokol, chryzopras, jadeit, jantar, jaspis, kunzit, lapis lazuli, měsíční kámen, nefrit, obsidián mahagonový, olivín, opál, prehnit, růženín, safír, sluneční kámen, topaz, turmalín (růžový), tyrkys.

 

!!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: