Kód: 572 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek VÁŽKA

350 Kč
Skladem

Minerální náramek VÁŽKA s apatitem, slunečním kamenem a selenitem.

Kategorie: Dle symbolu
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek VÁŽKA

 

 

je vyroben z 8mm korálků apatitu, slunečního kamene a selenitu, doplněn o symbol vážky z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

  

Apatit

zvyšuje motivaci a vytváří rezervy energie. Pomáhá překonat pocity odcizení, přináší sebevědomí a podporuje otevřenost a sociální pohodu. Je přínosným kamenem pro zmírnění zármutku a hněvu a pro snížení podrážděnosti a emočního vyčerpání. Projasňuje ducha a otevírá naši mysl novým myšlenkám. Doplňuje energii.

 

Sluneční kámen

Jedná se o kámen, který je spojen s energií Slunce a se světlem. V jeho přítomnosti se vše rozzáří, kámen šíří pozitivní vibrace kolem sebe. Díky jeho vlivu a jeho žáru mizí strach, deprese a negativní myšlenky. Přináší nám do života naději a vitalitu. Dodává nám optimismus a pomáhá nám najít správný směr. Učí nás jak milovat sami sebe a smůj život. Pokud máte potíže s asertivitou, často se obětujete pro druhé, tak Vám tento kámen přinese nezávislost, rozhodnost a schopnost řídit vlastní osud. Sluneční kámen nám pomáhá brát život takový jaký je, vidět krásu a pozitivitu i v běžných věcech.

 

Selenit

Nabízí spojení s vyšším duchovním světem. Velmi klidný kámen, který dokáže nastolit hluboký mír. Selenit nám připomíná jak vše může existovat v rovnováze, zpřístupňuje cesty k nalezení odvěké moudrosti. Zároveň uzemňuje a vede nás k vytyčenému cíli. Rozvíjí rozum a intelekt.

  

Vážka

Vážka je v Japonsku posvátným zvířetem. V některých kulturách představuje posla štěstí, radosti, odvahy a síly. Je symbolem znovuzrození a obnovy po životních strastech nebo po veliké ztrátě. Představují přerod a jsou používány jako znamení, jak dosáhnout svých vysněných cílů. 

 !!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: