Kód: 565 | Značka: Remyho dílnička

Minerální náramek VODNÁŘ

350 Kč
Skladem

Minerální náramek VODNÁŘ s ametystem, akvamarínem a praskaným křišťálem.

Kategorie: Dle znamení
Velikost: 16 - 20cm

Minerální náramek VODNÁŘ

je vyroben z 8mm korálků ametystu, akvamarínu a praskaného křišťálu, doplněn o znak znamení z chirurgické oceli označení 316L. Náramek je vhodný pro alergiky.

 

Ametyst

Kámen s obrovskou ochrannou silou. Je zejména kamenem klidu. Zahání stres a všechny negativní emoce, vztek, zášť, strach, zlobu. A naopak posiluje všechny pozitivní energie. Ochrání Vás před psychickými útoky.

  

Akvamarín

Kámen dávných mořských bohyní. Přináší klid, radost a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, uklidňuje mysl, zbavuje strach a potlačuje stres. Zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření.
Jedná se o skvělý kámem pro meditaci.

 

 

Křišťál

Jedná se o univerzální léčivý kámen, zesiluje účinky všech ostatních kamenů. Projasňuje naši mysl a povzbuzuje psychiku, odstraňuje vše negativní, všechny bloky a duševní disharmonie. Při meditaci pomáhá odstraňovat rušivé vlivy. 

 

Vodnář

Často patří mezi velké vizionáře a snílky, kteří si neberou příliš servítky, aby s úctou respektovali uznávané hodnoty a poznatky minulosti.

Vodnář Vás nebude hodnotit podle prvního dojmu. Má rád vlastní svobodu a nezávislost a obvykle totéž respektuje u druhých. Typický Vodnář k Vám proto bude tolerantní, pokud ho necháte žít s jeho názory. Bude k Vám upřímný, ale nebude Vám radit, jak byste měli žít. Ví, že každý má své ideály a vlastní touhy.

Pohybuje se v oblacích (jeho živel je vzduch), takže jej občas uvidíte, jak sedí na duze a vylévá na zem proudy své fantazie. O svých plánech hodně mluví, ale k jejich uskutečnění se často nedostane. Má jich totiž často mnohem víc, než lze během jednoho života stihnout.

Jen výjimečně najdete Vodnáře, který by se vyžíval v jednotvárné a nudné práci. Netouží obvykle být například úředníkem, prodavačem ve fastfoodu nebo zvedat telefony na vrátnici. Byrokracie a nezáživná rutina je mu proti srsti. Raději bude dělat něco skutečně zajímavého, užitečného a potřebného, aby jeho práci lidé náležitě ocenili.

Nerad se zavazuje k povinnostem, takže se cítí nesvůj, když má sdělit pevný termín schůzky nebo odevzdání projektu. Nechává raději věci otevřené a chce mít zadní vrátka. V ideálním případě zůstává oním vizionářem a tvůrčím géniem, který k sobě potřebuje minimálně dalšího člověka, aby jeho sny dotahoval do konce.

Vodnář sice často věří v možnou změnu světa k lepšímu, ale nechává aktivitu v tomto směru na druhých. On není tím, kdo půjde s praporem do bitvy první. Místo skutečného válčení bude raději meditovat pod stromem a čekat na osvícení jako Buddha.

 

 

 

Minerály vhodné pro toto znamení: 

Akvamarín, amazonit, ametyst, Boji a Moqui kameny, celestin, čaroit, fluorit, fosilie, gagát, granát, chalcedon, chryzokol, chryzopras, jantar, jaspis, labradorit, lapis lazuli, křišťál, měsíční kámen, obsidián, opál, safír, sodalit, sugilit, topaz (modrý), tyrkys.

 

 !!UPOZORNĚNÍ!! Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že na sobě cítíte příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého praktického lékaře! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: